Jun 19, 2022
This is so easy and inexpensive to make. The whole dish costs less than five dollars to make enough for a family of six with leftovers. Each plate serving costs just pennies. But, you'll pay $10 or more for the same thing dining out.
This is so easy and inexpensive to make. The whole dish costs less than five dollars to make enough for a family of six with leftovers. Each plate serving costs just pennies. But, you'll pay $10 or more for the same thing dining out.
Artist, Poet, author, wife & mom May my epitaph be "She reflected love into the world."